Kontakt oss

Luxia er bransjens belysningspartner. Vi fokuserer på el-installatører i Oslo, Viken, Vestfold, Telemark. Prat med oss om ditt neste prosjekt.

Ansatte i Luxia AS

h

Frode Auvi-Lyngar

Daglig leder

Frode er daglig leder med ansvar for salg i Luxia. Frode har teknisk fagskole og over 15 års erfaring fra salg av belysningsløsninger

+47 936 63 272
frode@luxia.no
h

Erik Olstad

Salgsingeniør Viken, Vestfold Telemark

Erik er salgsingeniør i Viken, Vestfold Telemark. Erik er utdannet elektriker og har over 7 års erfaring som salgsingeniør innen belysning.

+47 468 61 990
erik@luxia.no
h

Kim Tingvold

Salgsingeniør Viken og Oslo

Kim er salgsingeniør i Oslo og Viken. Han har teknisk fagskole og har over 10å rs erfaring som salgsingeniør innen belysning.

+47 959 86 724
kim@luxia.no
h

Terkel Dahl

Salgsingeniør i Viken og Oslo

Terkel er salgsingeniør i Oslo og Viken. Han har bred og lang erfaring med belysning. 17 år med hjembelysning og 6 år med prosjektbelysning.

+47 979 53 255
terkel@luxia.no
h

Daniel Winnan Kolbjørnsen

Prosjekteringsansvarlig

Daniel er prosjekteringsansvarlig i Luxia. Han er utdannet lysdesigner og har jobbet i Luxia siden August 2019.

+47 971 56 809
daniel@luxia.no
h

Atle Johansen

Support og logistikk

Atle har ansvaret for support og logistikk i Luxia. Han har også erfaring med økonomi og logistikk.

+47 911 27 014
atle@luxia.no
h

Per Rødhall

Produktsjef

Per har produktansvaret i Luxia. Han har mer enn 30 års erfaring fra belysning og fiberoptikk.

+47 908 36 325
per@luxia.no
h

Line Pedersen

Markedsføring

Line tar hånd om markedsføringen her i Luxia. Hun fokuserer på digitale flater som nettside og sosiale media. I tillegg hjelpe til med salgsmateriell.

+47 934 66 357
line@luxia.no

Hovedkontor

Besøksadresse

  • Luxia AS
  • Terminalen 7
  • Bachetomta Næringspark, Bygg A
  • 3414 Lierstranda
Til toppen